Get Adobe Flash player

ankara-asansorlu-nakliyat

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat sektöründe de köklü değişiklikler ve farklı çözümler gelmektedir. Yaklaşık 5 yıldır gittikçe artan bir hızla çoğalan asansörlü evden eve taşıma ve nakliyat hizmeti müşterilerimize çok daha cazip ve sağlıklı gelmektedir.

Yük asansörü olmayan veya merdiven boşlukları çok dar olan binalarda tercih edilen asansörlü eşya taşıma firmamız bünyesinde bulunan 2 adet asansörümüzle sizlere hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacılığın avantajları oldukça fazladır. Eşyalarınız daha sağlıklı ve kısa bir zaman içinde taşınır. Ev taşıma fiyatı daha uygundur. Ankara başta olmak üzere birçok ilde asansörlü taşımacılık yapılmaktadır. Ankara’da asansör hizmeti almak isteyen inşaat firmaları da firmamızı tercih etmektedir. 15. kata kadar çıkabilen 50 metre uzunluğunda asansörümüz ile 300 kg. yük taşıma kapasitesine sahiptir. Eşya, inşaat malzemeleri, cam ve çatı malzemeleri olmak üzere her türlü malzeme asansörümüzle taşınabilmektedir.

Asansörümüzün kurulabilmesi için bina önü açık ve balkon veya camların geniş olması gerekmektedir. Detaylı bilgiyi firmamız irtibat telefonunu arayarak yetkili arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.