Get Adobe Flash player

Ankara Evden Eve Nakliye

Ankara evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe 10 senedir hizmet veren firmamız, siz müşterilerimize en uygun, kaliteli, ekonomik nakliye hizmeti vermek için çabalamaktadır.

Prestij Nakliyat Ev Taşıma Ankara

Evden eve nakliyat sektörü’nde hizmet almakta vermekte oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Her şey yolunda gitse bile stres yaşanmaktadır. İşte bu durumları bilen ve müşterimizin gözüyle bakabilen bir firma olarak ne istediginizi biliyoruz. Şirketimiz evden eve nakliye hizmetini güleryüzlü personeli, taşıma için dizayn edilmiş araçları, gerekli olan tüm ambalaj malzemeleri ve firmamız güvencesiyle sizlere sunmaktadır.

Taşınma gününden en geç 1 hafta öncesine kadar hangi firma ile taşınmanız gerektigine karar vermeniz ve firmanın ekspertiz elemanını evinize davet ederek anlaşma saglamanız gerekmektedir. Şirketimiz eşya taşıma konusunda 10 yılın verdigi tecrübe dogrultusunda sizlere bu hizmeti ücretsiz vermektedir.

Nakliyat şirketi ile yapılan anlaşma sonucunda firmamız personeli kapalı çelik kasa evden eve aracımızla taşınma sabahı kapınıza gelmektedir. Demonte olması gereken tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız naylon ambalajlama yapılarak toz kir gibi dış etkenlerin yanı sıra fiziki bir hasar almasınıda engellemektedir..

Eşyalaınız yeni evinize saglıklı bir şekilde ulaştırılarak monte edilmesi gereken eşyalarınız monte edilerek teslim edilir. Olası bir hasara karşı kontrol edildikten sonra eğer bir problem yoksa elemanlarımız ayrılır.

Misyonumuz güleryüzlü hizmet ve tüm müşterilerimizi mutlu edebilmektir. Sizlerin memnuniyeti bizler için çok öenmlidir. Ankarada evden eve nakliyat her zaman firmamız tarafından devamlı olarak 24 saat esasına göre verilmektedir.

Ev taşımacılıgının yanı sıra ofis, büro, işyeri, kurum taşımacılıgıda yapmaktayız…